ATATÜRK KÖŞESİ
PROJELER
ANKARA BATI ADLİYESİNDE HÜZÜNLÜ VEDA

        Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcı Vekili iken, Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili olarak atanan Ergün ŞAHİN ile Ankara Batı Cumhuriyet Savcısı iken Denizli Cumhuriyet Savcısı olarak atanan Mehmet Ali KATKICI, düzenlenen veda ve kaynaşma yemeği ile uğurlandı.

        Ankara Batı Adliyesi Kafeteryasında düzenlenen veda ve kaynaşma programına Sincan Kaymakamı Salim DEMİR, Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcısı Şaban YILMAZ, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Şenel ALTINAY, Ticaret Mahkemesi Başkanı ve komisyon üyesi Feridun ÇAKIR, Başsavcı Vekilleri, hakimler, Cumhuriyet Savcıları ve adliye personelleri katıldı.

        Programda Başsavcı vekili ve Cumhuriyet Savcısına plaket ve hediye takdimi yapıldı. Programda konuşma yapan Cumhuriyet Başsavcısı Şaban YILMAZ, "Bizler hakim ve savcılar olarak vedalara alışığız ve her ayrılık bize hüzün veriyor. Başsavcı Vekili Ergün ŞAHİN sadece bir sözle anlatılamaz, onu anlatmak için uzun paragraflar açmamız gerekir. Adliyemizde kendisini sevmeyen bir kişi bile görmedim. Her zaman mesai sonrasında çalışmaya devam eden, eve dosya götüren, sabah mesaisine de erken gelen çok çalışkan bir arkadaşımız. Ankara Adliyesinde de bu şekilde çalışacağına eminim. Hem Başsavcı Vekili Ergün ŞAHİN'i hem de Cumhuriyet Savcısı Mehmet Ali KATKICI' yı üzülerek uğurlasakta her zaman birlikte olmaya devam edeceğiz, haklarını helal etsinler.'' diyerek sözlerini tamamladı.

        Programda konuşma yapan Ankara Batı Adalet Komisyonu Başkanı Şenel ALTINAY, "Başsavcı Vekilimiz Ergün ŞAHİN'in gidişini bizim için bir kayıp olarak görüyorum. Vedalar her zaman zordur, hüzünlüdür. Fakat Ankara Adliyesine gitmesi sebebiyle bunu bir ayrılık olarak görmüyorum. Başsavcı Vekilimiz ve Cumhuriyet Savcımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum." dedi.

        Düzenlenen programda hazırlanan slayt gösterisi herkese duygusal anlar yaşattı. Program yemek sonrası çekilen toplu fotoğraflarla son buldu.

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Ankara Batı Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. →WebPortal←